پشتی – بالش رسانه ای خبر سیاسی

پشتی – بالش: رسانه ای خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار حوادث 16 ضربه چاقو به یک روحانی در نیشابور

جستجو‌های گسترده پلیس جهت شناسایی عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و نهی از منکر ادامه دارد. 

16 ضربه چاقو به یک روحانی در نیشابور

عبارات مهم : جستجو

جستجو های گسترده پلیس جهت شناسایی عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و نهی از منکر ادامه دارد.

به گزارش میزان، سردار بهمن امیری مقدم در مورد حمله به یک روحانی در شهرستان نیشابور گفت: ساعت ۲۲:۱۵ یکشنبه مردی موتور سوار به روحانی ۳۶ ساله که امام جماعت روستای معتمدیه شهرستان فیروزه و از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر بود، در خیابان رازی نیشابور نزدیک و با افشانه فلفلی به او حمله ور شده است بود.

وی افزود: بعد از این اقدام سرنشینان ۲ خودروی پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۲ در محل متوقف و روحانی جوان را با ۱۶ ضربه چاقو مجروح کرده و به سرعت از صحنه متواری شده است بودند.

16 ضربه چاقو به یک روحانی در نیشابور

امیری مقدم ادامه داد: روحانی جوان که لباس شخصی بوده بلافاصله به بیمارستان نیشابور انتقال و تحت مواظبت های خاص پزشکی قرار می گیرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اوضاع جسمانی این روحانی جوان که احمد نصرآبادی نام دارد خوشبختانه با تلاش پزشکان رو به بهبودی است و در تحقیقات اولیه اظهار داشته ضاربان هشت نفر بودند که با چاقو و چوب به او حمله ور شده است اند.

جستجو‌های گسترده پلیس جهت شناسایی عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و نهی از منکر ادامه دارد. 

امیری مقدم افزود: دستورات مورد نیاز با توجه به حساسیت عنوان صادر و پلیس با سرنخ های موجود و ردزنی های گسترده اطلاعاتی جستجو های خود را جهت شناسایی و دستگیری عاملان حمله به روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر شروع کرده است.

واژه های کلیدی: جستجو | شناسایی | نیشابور | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz